UPOZNAJTE SRBIJU

Poštovani putnici,

Želja nam je da uz aktivni odmor upoznate neiscrpna blaga Srbije kroz programe koje su za Vas pripremile naše članice.

Na Vama je da na osnovu ponude regionalnog ogranka YUTA – Chaptera odaberete program koji želite.

Ako u našoj bogatoj ponudi niste našli program koji Vas je zainteresovao, naše članice, organizatori putovanja sačiniće Vam program po želji.

Za navedene programe sa organizatorom putovanja možete dogovoriti vreme, mesto polaska i ostale detalje, a prema Vašim željama.

Cene odabranog programa mogu se menjati u dogovoru sa organizatorom, a u zavisnosti, pre svega od broja prijavljenih putnika, kao i drugih detalja.

Sve navedene i druge programe možete naći na sajtu YUTA www.yuta.rs.

PONUDE PUTOVANJA PO REGIONALNIM OGRANCIMA - CHAPTERIMA YUTA
(kliknite na željeni region)

BAČKA REGIJA BANATSKA REGIJA SREMSKA REGIJA BEOGRADSKA REGIJA ZAPADNA SRBIJA JUGOZAPADNA SRBIJA JUGOISTOČNA SRBIJA JUZNA SRBIJA ISTOČNA SRBIJA CENTRALNA SRBIJA

Chapter 1. Bačka regija:
Seveno, zapadno i južno  Bački okrug (Subotica, Bačka Topola, Mali Iđoš, Sombor, Apatin,Ođaci, Kula,  Novi Sad, Srbobran, Bečej, Vrbas, Bačka Palanka, Titel, Temerin, Beočin)

Chapter 2. Banatska regija:
Severno, srednji i južno  Banatski okrug (Kikinda, Kanjiža, Ada, Čoka, Novi Kneževac,  Zrenjanin, Novi Bečej, Žitište, Sečanj, Pančevo, Plandište, Kovačica, Alibunar, Vršac, Bela Crkva, Kovin)

Chapter 3. Sremska regija:
Sremski okrug (Sremska Mitrovica, Šid, Inđija, Irig, Ruma, Stara Pazova, Pećinci)

Chapter  4. Beogradska regija:
Grad Beograd (Zemun i Obrenovac)

Chapter  5.  Zapadna Srbija:
Kolubarski i Mačvanski okrug (Valjevo, Lazarevac, Šabac, Loznica, Koceljevo, Mali Zvornik, Krupanj, Ljubovija, Osečina, Ub, Lajkovac,Mionica, Ljig)

Chapter  6. Jugozapada Srbija:
Zlatiborski i Moravički okrug (Čačak, Užice, Požega, Čajetina, Arilje, Bajina Bašta, Prijepolje, Priboj, Ivanjica, Gornji Milanovac)

Chapter  7. Jugoistočna Srbija:
Nišavski, Toplički, Pirotski, Jablanički i Pčinjski okrug  (Niš, Aleksinac, Gadžin Han, Prokuplje, Kuršumlija, Blace, Bela Palanka, Pirot, Dimitrovgrad, Leskovac, Vlasotince, Crna Trava, Vladičin Han, Surdulica, Vranje, Bujanovac, Preševo)

Chapter  8.  - Istočna Srbija:
Zaječarski, Borski okrug (Zaječar, Bor, Soko Banja, Negotin, Knjaževac, Kladovo, Majdanpek, Veliko Gradište, Golubac)

Chapter  9. Centralna Srbija:
Šumadijski, Pomoravski, Podunavski  i Braničevski okrug  (Kragujevac, Aranđelovac, Ćuprija, Jagodina, Paraćin, Despotovac, Smederevo, Požarevac, Velika Plana)

Chapter  10. - Južna Srbija:
Raški i Rasinski okrug (Kraljevo, Vrnjačka Banja, Novi Pazar, Tutin, Raška,  Varvarin,Kruševac, Brus, Aleksandrovac, Ćićevac, Trstenik)

www.yuta.rs