LETOVANJE GRCKA 2022

Zaposlenje - Konkursi za posao - Rad u turističkoj agenciji

POSAO U TURISTIČKOJ AGENCIJI

OTVORENE POZICIJE ZA RAD U TURISTIČKOJ AGENCIJI

DREAM LAND TRAVEL:

Zbog povećanog obima posla, Turističkoj agenciji Dream Land travel iz Beograda je potreban:

Travel Specialist

Job description and conditions:

  • Sales of summer and winter holidays, city break holidays and similar products
  • Communication with clients and partners in the country and abroad
  • Communication with service providers in the country and abroad
  • Minimum Batchelor in tourism
  • Minimum of 6 months of work experience in the business of travel agencies
  • Mandatory knowledge of the English language
  • Knowledge of hotel reservation systems
  • Computer skills required (knowledge of Office)
  • Experience in administration
  • Experience in business communication Sale of airline tickets - exclusively corporate sale of airline tickets
  • Preparation of offers and travel programs for domestic and foreign clients
  • Administration

WE OFFER:

  • Permanent employment
  • Private health insurance
  • Official and study trips. Business training
  • Benefits of booking travel under special conditions for private purposes
  • Pleasant working environment

USLOVI:

  • Minimum VS ili VSS (turizam)
  • Minimum 6 meseci radnog iskustva u delu poslovanja turističkih agencija
  • Obavezno poznavanje engleskog jezika
  • Poznavanje rada na hotelskim rezervacionim sistemima
  • Poznavanje rada na računaru (Office)
  • Iskustvo u administrativnim poslovima
  • Iskustvo u poslovnoj komunikaciji

ZADUŽENJA:

  • Rezervacija i prodaja redovnih turističkih aranžmana i putnog osiguranja (osnovno zaduženje)
  • Komunikacija sa klijentima i partnerima u zemlji i inostranstvu
  • Komunikacija sa dobavljačima usluga u zemlji i inostranstvu
  • Izrada ponuda i programa putovanja za domaće i inostrane klijente
  • Administrativni poslovi

NUDIMO:

  • Stalno zaposlenje
  • Privatno zdravstveno osiguranje
  • Službena i studijska putovanja. Poslovno usavršavanje
  • Beneficije rezervacije putovanja pod posebnim uslovima u privatne svrhe
  • Prijatno radno okruženje

PRIJAVE MOŽETE POSLATI DO 05.02.2023. godine PUTEM LINKA ILI NA EMAIL corporate@dreamland.travel

FILIP TRAVEL:

Agencija Filip travel d.o.o.  raspisuje konkurs za sezonske saradnike:

Potrebne ozbiljne, odgovorne, široko obrazovane i komunikativne osobe, dobrog fizičkog i psihičkog zdravlja,  osobe koje mogu dobro funkcionisati u timu i koje mogu boraviti na destinaciji nekoliko meseci bez prekida (dok traje sezona), za poslove:

 - Transferista na letnjim destinacijama (Turska, Grčka, Tunis)

(lice zaduženo za prihvat i ispraćaj gostiju turističkim autobusima na destinaciji)

  obavezno i poželjno na poziciji transferiste:

· obavezno je dobro poznavanje engleskog jezika
. obavezno je poznavanje osnovnih informacija i detalja o destinaciji
. obavezno je da kandidat nije osuđivan i da se protiv njega/nje ne vodi krivični postupak (treba dostaviti dokaz o tome)
. obavezna je visoka radna etika i dobra saradnja sa kolegama u timu
. poželjno je poznavanje drugog stranog jezika (poznavanje turskog, grčkog ili francuskog jezika svakako daje prednost kandidatima)
· poželjna je završena škola za turizam i/ili iskustvo na nekoj od destinacija
. poželjno je posedovanje licence turističkog vodiča ili pratioca

Predstavnik agencije na letnjim destinacijama (Turska, Grčka, Tunis)
 (lice zaduženo za doček, usluge i komunikaciju sa gostima tokom njihovog boravka na destinaciji i njihov ispraćaj)

  obavezno i poželjno na poziciji predstavnika:

. obavezno je posedovanje licence za turističke vodiče i/ili pratioce

Potrebno je da svi zainteresovani koji ispunjavaju u konkursku tražene uslove, do 25.01.2023. dostave biografiju (CV) sa fotografijom i brojem licence za turističke vodiče ili pratioce (ukoliko kandidat istu poseduje) na mail adresu  karijera@filiptravel.rs

Dobro došli u Filip travel tim!

FELIX TRAVEL:

Turistickoj agenciji Felix travel  potrebna osoba za rad u poslovnici u Obilicev venac 18 i to na sledećoj poziciji:

Referent prodaje

Uslovi:
• Minimum srednja strucna sprema
• Minimum 1 godina  iskustva na istim poslovima
• Poznavanje rada na računaru (MS Office paketa, Internet)
Znanje engleskog jezika

Nudimo:

· prijatno radno okruzenje i timski rad
· mogucnost usavrsavanja i napredovanja
· zanimljiva putovanja
· stalni radni odnos

CV i propratno pismo mozete poslati na office@felixtravel.rs

YUTA - Anketa

Da li na letovanje putujete sa agencijom ili u sopstvenom aranžmanu:
Letovaćete u?