• SOLE AZUR
    Sivota
    Vila Anna LETO 2025
  • Vila Anna LETO 2025
  • Vila Anna LETO 2025

LETOVANJE GRCKA 2025

LETOVANJE GRCKA 2025

EGIPAT PUTOVANJA

EGIPAT PUTOVANJA

Letovanje SOLE AZUR, Grčka, Sivota

Sivota Letovanje, Vila Anna LETO 2025

11 dana
10 noći
Prevoz
Usluga
  • Najam

Program putovanja

VILA ANNA - U strogom centru letovališta Sivota, nalazi se Vila Anna. Vila je u renovirana 2017 godine i prve goste Vila Anna prima na LETO 2018 godine. Vila Anna je udaljena od gradske luke nekih 40-tak metara, dok je najbliža gradska plaža udaljena oko 350m od Vile Ana. Restorani, kafići, suvenirnice, butici, apoteka, supermarket, pekara se nalaze u neposrednoj blizini ovog objekta. Vila poseduje sopstveni parking za naše goste koji se nalazi u neposrednoj blizini. Vila Anna je za svaku preporuku, sa obzirom na svoju idealnu lokaciju, kao i udobnost koju pruža.

DVOKREVETNI STUDIJI: Dvokrevetni studiji se sastoje iz prostorije u kojoj se nalaze dva singl standardna ležaja dimenzija 90x190cm, dva noćna stočića, ormar, dve lampe, TV, klima uređaj, Kuhinja se nalazi u sklopu studija i od opreme poseduje rešo sa dve ringle, sudoperu, kao i neophodan kuhinjski pribor za dve osobe. Kupatilo u svom sastavu ima tuš kabinu , kao i po jedan veliki i jedan mali peškir po gostu. Terasa je komforna, i poseduje sto sa dve stolice. Usluga WI-FI internet konekcije je besplatna.

TROKREVETNI APARTMAN: Trokrevetni apartman se sastoji iz spavaće sobe koja u svom sastavu poseduje dva singl ležaja dimenzija 90x190cm kao sofa krevet dimenzija 190x80cm (takođe u pojedinim apartmanima treći ležaj može biti u sklopu kuhinjskog dela, dok se onda u spavaćoj sobi mogu nalaziti 2 singl lezaja), dva noćna stočića sa dve lampe, klima uređaj, TV, i ima izlaz na terasu, koja poseduje sto sa tri stolice. Druga prostorija je kuhinja sa trpezarijom u kojoj se nalaze sto sa tri stolice za ručavanje, dok je u sastavu kuhinje rešo sa dve ringle, kao i neophodno posuđe za tri osobe. Kupatilo se sastoji od tuš kabine manjih dimenzija. Usluga  WI-FI internet konekcije je besplatna.

POPUSTI ZA DECU U SMEŠTAJU: 
Dete do 7 godine u zajedničkom ležaju u 1/2 studiju u pratnji dve punoplatežne osobe – nema svoj ležaj.
U trokrevetnom apartmanu mogu biti smeštene maksimalno 3 osobe.

* KORIŠĆENJE KLIMA UREĐAJA - GRATIS 
* WI-FI INTERNET- GRATIS
* ČIŠĆENJE, PROMENA POSTELJINE I PEŠKIRA 3. I 7. DANA

Smene

27.05, 06.06, 16.06, 26.06, 06.07, 16.07, 26.07, 05.08, 15.08, 25.08, 04.09, 14.09, 24.09.

Napomene o ceni

*Cene u tabeli su izražene po osobi, na bazi 10 ili 11 noćenja. *Cene koJe su paket aranžmani i obuhvataju 10/11 noćenja+autobuski prevoz, po osobi iz Beograda (dok se kod svih ostalih smena autobuski prevoz dodatno naplaćuje-po tabeli u delu „prevoz“). Doplata za polazak iz Novog Sada je 30 eura po osobi. *Dete do 7 godine u zajedničkom ležaju u 1/2 studiju u pratnji dve punoplatežne osobe – nema svoj ležaj i plaća samo prevoz

U cenu je uključeno

*najam izabranog smeštaja na bazi 10/11 noćenja *paket aranžmani obuhvataju 10/11 noćenja+autobuski prevoz, po osobi iz Beograda *usluge predstavnika organizatora aranžmana ili ino-partnera na destinaciji *troškovi organizacije i vodjenja aranžmana

U cenu nije uključeno

Cena od
109 eur
Više detalja
Ponuda na sajtu agencije

Povezane ponude

YUTA - Anketa

Da li na letovanje putujete sa agencijom ili u sopstvenom aranžmanu:
Letovaćete u?